Dzisiaj klasy pierwsze w ramach zajęć świetlicowych uczyły się samodzielnego robienia naleśników
2 godziny lekcyjne, produkty, praca w małych zespołach i kilkadziesiąt naleśników zostało zrobionych i zjedzonych. A ile było bałaganu do ogarnięcia
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it.